|
|
|
 |
 |
 |
 |
DOLOMIETEN |
 |
|
|
De Dolomieten vormen een dicht opeen gepakte berggroep met een zeer eigen uitstraling in het noordoosten van Italië. De vakantiegangers genieten er van een prachtig landschap, bloeiende weiden en eeuwenoude dorpjes. Een aantrekkelijk gebied voor natuurliefhebbers, die hier wekenlang kunnen wandelen zonder één keer dezelfde tocht te hoeven doen. In de winter vormen de Dolomieten een geweldig skigebied met voldoende mogelijkheden voor beginners, maar ook voor de echte cracks. De organisatie Dolomiti-Superski heeft ervoor gezorgd dat de wintersporter met één skipas een enorm gebied kan bezoeken. Het sneeuwaanbod telt maar liefst 464 liften en bijna 1200 kilometer aan pistes. Hiermee vormen de Dolomieten de grootste skicarrousel ter wereld. Dit maakt sportieve skisafari’s met een lokale skigids mogelijk. Bekende skigebieden zijn het Grödnertal, Seiser Alm, Val di fassa, Kronplatz en Cortina d’Ampezzo. Tel hierbij de romantische Italiaanse sfeer en de zeer goede Italiaanse keuken bij op en u bent verslaafd aan de Italiaanse wintersport. De Dolomieten liggen ook dichterbij dan vaak wordt gedacht: op anderhalf uur rijden van Innsbruck
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Easyhome heeft het grootste aanbod van vakantie accommodaties met name in Europa. Het aanbod varieert van studio's, appartementen, bungalows, chalets tot stacaravans, villa's, kastelen en boerderijtjes.
|
|
|
|
Reisgids wereldwijzer Zuid-Tirol en de Dolomieten
|
Uitgebreide reisgids met vooral veel streekbeschrijvingen. Inleiding met aandacht voor geschiedenis, flora & fauna en cultuur, maar vooral goed in praktische informatie en plattegronden. Sober uitgevoerd, kortom: een degelijke gids.
Zuid-Tirol en de Dolomieten vormen een uitdaging voor de zomer- én voor de wintertoerist. Wandelaars van alle categorieën voelen zich thuis in dit zonovergoten land, fietsers en mountainbikers kunnen een keuze maken uit tochten in elke graad van zwaarte. Maar wat te denken van de mogelijkheden voor wandelaars of bergbeklimmers in het hooggebergte? Voor degenen die het ruige werk niet schuwen zijn er tal van mogelijkheden voor bijvoorbeeld rafting of eisklettern. In de winter is het een land voor wintersporters, het grootste aaneengesloten skigebied van Europa ligt in de Dolomieten. En terwijl de skiërs de hellingen nog afsuizen dient in de keteldalen het voorjaar zich al aan. Cultuur en natuur, het ligt op een steenworp afstand van elkaar. Bezoek Ötzi de ijsmummie of wandel over Romeinse waalwegen door de bloeiende appelgaarden. Kinderen mee, natuurlijk. Er zijn tientallen arrangementen te boeken of te bedenken voor gezinnen met kleine kinderen. In de zomer én in de winter.
meer informatie en bestellen
|
|
|
|
|
|
|
|
Vakantiehuizen Frankrijk | Vakantiehuizen Duitsland | Vakantiehuizen Belgie Vakantiehuizen Nederland | Vakantiehuizen Denemarken | Vakantiehuizen Italie
|
|